RetroFotoBudka na wesele i inne imprezy...

Niepowtarzalna sesja fotograficzna realizowana podczas Wesela lub innych imprez, której efekty w formie natychmiastowych wydruków otrzymują uczestnicy imprezy. Zabawa w zainscenizowanym atelier fotograficznym z przełomu XIX i XX wieku. 

Zdjęcia realizowane są retro aparatem przez XIX wiecznego fotografa dysponującego dawnymi nakryciami głowy. Uczestnicy imprezy mogą wykonywać nieograniczoną ilość zdjęć i wydruków.
Dla państwa przygotowujemy specjalną dedykowaną ramkę z pamiątkowym podpisem tego doniosłego wydarzenia.

Dodatkowo po sesji otrzymujecie dostęp do cyfrowej galerii zdjęć wykonanych podczas wydarzenia.
 od Cena 500 zł - dwu godzinna sesja 

opcje DODATKOWE

Księga pamiątkowa - album - 100 zł

Zaanimowana podczas imprezy zabawa polegająca na wklejaniu dodatkowej odbitki do albumu,

dodatkowo goście dokonują pamiątkowego wpisu, np składają życzenia.
Przedłużenie zabawy kolejna godzina sesji - 100 zł (możliwe nawet podczas wesela, gdy stwierdzicie iż wasi goście świetnie się bawią i potrzebują więcej czasu)

Dlaczego warto wybrać fotobudkę  (nie koniecznie Retro Fotobudkę):
FotoBudka to świetna zabawa, a zarazem prezent dla gości w postaci natychmiastowego wydruku.
Przy wyborze opcji z Pamiątkowym Albumem, mamy piękną pamiątkę, spisanych życzeń i dedykacji połączonych z szalonymi zdjęciami, do której z radością będziemy wracać po latach (tradycyjne karty z życzeniami na pewno nam przepadną,a życzenia składane tuż po ślubie na pewno Wam szybko umkną)

Dlaczego warto wybrać RETRO FOTOBUDKĘ
Po pierwsze zaskakująca forma i animacja realizowana przez XIX wiecznego fotografa, warto korzystać z niepowtarzalnych form, przecież Wasze Wesele / imprezę  mają wszyscy wspominać latami.
Po drugie gadżety, choć ten punkt spełnia wiele innych dostawców tej atrakcji, choć nasze na pewno się wyróżniają.
Po trzecie Cyfrowa Galeria z zdjęć z FotoBudki, dostępna w 24 godziny po imprezie, rozsyłacie meilem lub smsem do Waszych gości i macie okazję by podziękować za świetną zabawę, i dać im coś więcej Pierwsze wspomnienia z imprezy. Gdyż na zdjęcia od fotografa będzie trzeba jeszcze trochę cierpliwie poczekać.